Suplement diety ForskolinJednym z najnowszych hitów na rynku suplementów na odchudzanie jest Forskolin. Preparat jest również znany pod potoczną nazwą pokrzywa indyjska, ponieważ jest to jego główny składnik. Osoby, które borykają się z problemem nadwagi często szukają pomocy w tabletkach na odchudzanie. Jest to jeden z bardziej popularnych sposobów, o ile odpowiednio zostanie dobrany suplement. Bardzo ważne jest, aby przed zakupem mieć świadomość przyczyny swojego problemu z wagą. Forskolin działa kompleksowo na wiele aspektów powodujących nadwagę. Dzięki swojemu unikalnemu składowi preparat ten zarówno hamuje apetyt jak i wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej.

Badanie przeprowadzane nad skutecznością rośliny jaką jest pokrzywa indyjska, wykazały w każdym przypadku utratę wagi. Omawiane tabletki są w stanie wspomóc proces odchudzanie i dać naprawdę spektakularne efekty. Poniższy tekst przybliży zarówno właściwości pokrzywy indyjskiej oraz zostanie omówiony stworzony na jej podstawie suplement diety.

Czym jest pokrzywa indyjska?

pokrzywa indyjskaZanim skupimy się wyłącznie na tabletkach odchudzających warto poznać kilka kwestii dotyczących samej rośliny, która jest kluczem do sukcesu preparatu Forskolin. Sama nazwa tego suplementu pochodzi od substancji forskoliny, która jest obecna właśnie w pokrzywie. Roślina pochodzi z obszarów Azji Południowej, gdzie od setek lat jest stosowana w medycynie naturalnej. Początkowo wykorzystywano ją do leczenie chorób sercowych oraz zapalenia pęcherza. Jednak współczesna medycyna znalazła dla niej inne zastosowanie. Wieloletnie badania laboratoryjne doprowadziły naukowców do wniosku, że pokrzywa indyjska świetnie wpływa na proces odchudzania organizmu. Dzieje się tak głównie za sprawą tłumienia uczucia głodu. Dzięki temu rzadziej sięga się po słodycze oraz niezdrowe przekąski między posiłkami. Jak wiadomo takie tendencje do podjadanie są jednym z czynników prowadzących do otyłości.

Forskolin (pokrzywa indyjska) – Opinie z Forum

Jeśli szuka się jakichkolwiek informacji odnośnie opisywanego suplementu diety, warto zajrzeć na jakiekolwiek forum internetowe, aby dowiedzieć się co jego użytkownicy o nim sądzą. Jest to prawdopodobnie najprostszy sposób na tego typu weryfikacje produktu. Poniżej zamieszczamy trzy opinie osób, którym Forskolin pomógł w walce z nadwagą.

Cezary z Krakowa, lat 48. Efekty – 11 kg

„Po czterdziestych urodzinach zauważyłem sporo zmian w swoim organizmie. Jedną z nich było znaczne spowolnienie przemiany materii. Wkrótce przełożyło się to na moją wagę, która znacznie poszła do góry. Nie czuję się jeszcze aż tak stary, żeby nic z sobą już nie robić. Co roku jeździmy z rodziną do Chorwacji na wakacje i na zdjęciach najlepiej widać jak w przeciągu tych kilku lat przytyłem. Postanowiłem się wziąć za siebie i jedną z propozycji mojej córki było sięgnięcie po tabletki odchudzające. Okazało się, że Forskolin ma opinie całkiem niezłe, wiec od razu zamówiłem. Co się okazało, już po miesiącu stosowania ubyło mi 6 kg, a w następnym kolejne 5. Do pełni szczęścia brakuje mi jeszcze kilku kilogramów, ale jestem pewien, że z tym suplementem dam radę.”

Lidka z Bydgoszczy, lat 39. Efekty – 14 kg

„Urodziłam moją córeczkę i niestety, ale zostałam z nadprogramowym ciałem po ciąży. Przez rok podejmowałam próby pozbycia się boczków i brzuszka, ale kończyły się one fiaskiem. Kiedy przestałam małą karmić piersią postanowiłam podjąć wyzwanie i w końcu schudnąć. Początki były trudne i bez rezultatów. Pewnie, gdyby nie Forskolin to dalej wyglądałabym jak matka polka z nadwagą. Natomiast dwa opakowania później czuję się rewelacyjnie we własnej skórze.”

Izabela z Radomia, lat 42. Efekty – 15 kg

„Nigdy nie chciałam doprowadzić się do takiego stanu, że zacznę nosić rozmiar L, a jednak nie udało mi się to. Tak naprawdę nawet nie wiem kiedy stałam się gruba. Tak wiele obowiązków w pracy i w domu oraz praktycznie brak czasu dla siebie sprawiają, że nie miałam kiedy o siebie zadbać. W końcu mój ukochany mąż zauważył, że źle czuję się we własnej skórze i zamówił mi suplement diety oparty na wyciągu z pokrzywy indyjskiej. To był strzał w dziesiątkę i teraz jestem innym człowiek.”

Jak widać Forskolin opinie ma bardzo dobre i niemalże każdy szczerze poleca go innym. Jeśli Ty również stosowałeś kiedykolwiek ten suplement i chcesz się podzielić swoim doświadczeniem, zachęcamy do pozostawiania komentarzy na końcu artykułu. Na pewno będą to pomocne wskazówki dla osób, które rozważają zakup preparatu.

Jakie właściwości ma Forskolin (pokrzywa indyjska)

Forskolin OpinieBadania sprzed kilku lat przeprowadzone przez japońskich naukowców dowiodły, że pokrzywa indyjska, która jest głównym składnikiem omawianego suplementu ma znaczny wpływ na utratę wagi. Głównym wnioskiem z tych obserwacji jest to, że substancja forskolina oddziałuje na rozpad komórek tłuszczowych w ludzkim organizmie. Oznacza to ograniczenie odkładania się tkanki tłuszczowej. Ponadto zwiększa się energia komórkowa, która z kolei przekłada się na przyspieszoną pracę metabolizmu. Kiedy doda się te dwie kwestie można spodziewać się w krótkim czasie znakomitych efektów w postaci szczupłej sylwetki. Poza tym substancja ta wzmacnia ogólne zdrowie człowieka. Osoby, które przez lata borykały się z nadwagą często skarżą się na wiele dolegliwości. Szczególnie popularne jest nadciśnienie oraz wysoki cukier. Już po miesiącu stosowania Forskolinu można zauważyć nie tylko spadek wagi, ale także wzrost energii oraz witalności.

Kolejne badania, tym razem kliniczne, w których to wykorzystano suplement diety Forskolin potwierdził wyniki naukowców z Japonii. Ponad 75% osób, które zażywało tabletki odchudzające z pokrzywą indyjską w składzie obniżyło swoja wagę o minimum 10 kilogramów w przeciągu czterech tygodni. Co istotne nie odnotowano przypadku, w którym to preparat w żaden sposób nie pomógł. Najmniejszym spadkiem wagi jaki odnotowano były 2 kg, co dla wielu osób jest i tak świetnym wynikiem.

Forskolin – Cena, Gdzie najtaniej kupić

Dla osób zdecydowanych zmienić swoje życie i sylwetkę ostatnim pytaniem jest – ile wynosi koszt kuracji tym suplementem. Jeśli chodzi o Forskolin cena nie jest wygórowana. Poza tym, gdy dokonuje się zakupu bezpośrednio o producenta ma się dostęp do wielu zniżek. Tabletki z pokrzywy indyjskiej są głównie dostępne w sklepie internetowym. Natomiast nie ma sensu szukać tego preparatu w sklepach stacjonarnych czy aptekach. Producent uznał, że Forskolin i apteka to nie najlepsze rozwiązanie. Dlaczego? Chociażby dlatego, że dystrybucja takiego produktu do wielu placówek na całym świcie generuje dodatkowe koszta. Natomiast sklepy internetowe to świetna alternatywa. Dzięki temu każdy ma do nich dostęp i przede wszystkim są tańsze.

Zalecane dawkowanie suplementu Forskolin

Aby uzyskać maksymalne efekty należy stosować preparat zgodnie z zaleceniami na opakowaniu. Na podstawie licznych badań stwierdzono, że optymalną dawkę będą dwie tabletki dziennie. Kolejną kwestią jest czas ich stosowania. Minimalny okres po, którym są niemalże gwarantowane rezultaty to miesiąc. Oczywiście wcześniej istniej możliwość zauważenia pierwszych rezultatów, ale najlepiej z wnioskami poczekać do zakończenia całego opakowania. Jeśli twoja nadwaga jest dość spora, to może okazać się, że jedno opakowanie nie przyniesie wystarczających rezultatów. Ponadto należy mieć na uwadze swoje zdrowie i to, że zbyt szybki spadek wagi może zakończyć się efektem jo-jo. Aby tego uniknąć, nie powinno się być rozczarowanym, jeśli po miesiącu ubędzie „tylko” 10 kilogramów.

Czy stosowanie Forskolinu (pokrzywa indyjska) powoduje skutki uboczne?

Pokrzywa indyjska, która jest podstawowym składnikiem tego suplementu jest przedmiotem wielu badań naukowych. O jednym z nich napisaliśmy wcześniej. To, co najważniejsze to można z całą stanowczością potwierdzić, że Forskolin nie wywołuje jakichkolwiek negatywnych skutków. Jego stosowanie jest bezpieczne i zostało to wielokrotnie potwierdzone. Należy pamiętać, że rynek farmaceutyczny posiada szereg procedur oraz warunków, które muszą spełnić producenci suplementów.

Cały skład tego preparatu jest oparty na naturalnych produktach. Oprócz wspomnianej pokrzywy indyjskiej suplement zawiera także wyciąg z zielonej herbaty oraz słynną garcinia cambogia. Wszystkie te składniki są organiczne, więc jeśli nie cierpisz na alergie na jakikolwiek z tych produktów, to nie może być mowy o skutkach ubocznych.

Forskolin (pokrzywa indyjska) to jeden z niewielu suplementów diety, który działa tak kompleksowo. Dzięki stosowaniu tych tabletek proces odchudzania będzie bardziej przyjemny i szybszy niż dotychczas. Preparat po pierwsze hamuje apetyt i dzięki temu zapobiega podjadaniu. Po drugie usprawnia prace metabolizmu. Ponadto redukuje tkankę tłuszczową. Natomiast zawarta w preparacie zielona herbata oczyszcza organizm z toksyn. Jak widać dzięki temu produktowi można w naprawdę krótkim czasie pozbyć się nadwagi.

3 responses to “Forskolin (pokrzywa indyjska) – Opinie, Cena i Gdzie Kupić”

  1. iza pisze:

    tabletki rzeczywiście przyspieszają spalanie sadełka heh

  2. Monia pisze:

    jak dla mnie 10/10

  3. Paulina pisze:

    Forskolin jest dla mnie idealny i dopiero dzięki temu suplementowi schudłam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *