O nas

Jesteśmy stroną specjalizującą się w doradztwie na temat budowania zgrabnej sylwetki. Zdajemy sobie sprawę z tego, że obecnie rynek suplementów oraz tabletek wspomagających odchudzanie jest wręcz przepełniony, w związku z tym postanowiliśmy stworzyć stronę, która w przejrzysty sposób dokona selekcji najpopularniejszych i skutecznych preparatów. Nasza ocena opiera się przede wszystkim na doświadczeniu zdobytym podczas pracy w dużych firmach farmaceutycznych. Ponadto przeszukujemy fora internetowe, aby potwierdzić u innych użytkowników  skuteczność danego produktu.

Strona fit-sylwetka jest bardzej naszą pasją niż źródłem dochodu. Dlatego też nigdy nie umieszczamy na naszym blogu informacji, które nie zostały przez nas sprawdzone i potwierdzone. Nie znajdziesz tu pustych sloganów i bezwartościowych informacji. Ponadto współpracujemy z wieloma specjalistami z zakresu dietetyki, którzy dzielą się z nami swoją specjalistyczną wiedzą.

Jeśli chcesz znaleźć na naszej stronie artykuł o danej tematyce napisz do nas, a my zrobimy wszystko, aby taki wpis się pojawił. Jak zawsze zachęcamy do częstego odwiedzania nas oraz pozostawiania komentarzy pod postami.