Oceń artykuł

Tibettea Active Joint - herbata tybetańska lecząca kręgosłupWiele lat temu problemy związane ze stawami były bardziej powszechne dla osób starszych. Natomiast teraz  pojawiają się już w wieku 20 lat. Tych, którzy są bardziej narażeni, aby prawdopodobne cierpieć z powodu różnych urazów i mają duże problemy są przede wszystkim sportowcy. Ze względu na treningi dochodzi do maksymalnego obciążenia stawów. Chrząstki zużywają się i stają się bardziej kruche z większą częstotliwością, co może prowadzić do złamań. Niestety może to oznaczać koniec takiej kariery sportowej. Na szczęście istnieje Tibettea Active Joint dla stawów, naturalne leczenie, które służy do wzmocnienia stawów i ma na celu doprowadzić do normalizacji krwi płynącej do kręgosłupa oraz przywrócić elastyczność krążków międzykręgowych. Brak tego ostatniego jest główną przyczyną powstawania osteochondrozy.

Czym jest osteochondroza?

Osteochondroza jest jedną z najczęstszych chorób, przyczyną bólu pleców. Wpływa na krążki i chrząstki. Osteochondroza może wystąpić w każdym wieku, choć zdecydowanie jest bardziej powszechne u osób w wieku między 20 a 50 rokiem życia.

Tylko osteochondroza jest powodem spadku wydajności człowieka i może powodować różnorodne choroby narządów wewnętrznych. Zasadniczo, osteochondroza, wpływa na odcinek lędźwiowy kręgosłupa, które dźwigają największy ciężar.

Czynniki choroby zwyrodnieniowej stawów to:

 1. Otyłość — zwiększa obciążenie mechaniczne kręgosłupa.
 2. Palenie — zakłócanie metabolizmu i procesów regeneracyjnych w organizmie.
 3. Siedzący tryb życia — zwiększa obciążenie statyczne w kręgosłupie, zmniejsza napięcie mięśni, aby utrzymać odpowiedni kształt kręgosłupa, i pomaga utrwalać złą postawę.
 4. Nadmierne ćwiczenie — zwiększa obciążenia statyczne i dynamiczne w kręgosłupie.
 5. Słaba postawa – prowadzi do powstawania nieprawidłowej krzywizny kręgosłupa.

Tibettea Active Joint jest zupełnie nowym sposobem na leczenia osteochondrozy, który jest zaskakująco skuteczny. Jeśli zażywa się regularnie napar z tej herbaty, można nie tylko wyeliminować ból, ale również wyleczyć osteochondroze. Należy przy tym pamiętać, że mieszanka tej herbaty nie jest współczesnym wynalazkiem, ale znana jest światu od setek lat. Jednak była tajemnicą tybetańskich mnichów i dopiero od niedawna została uchylona ta tajemnica, chociaż nie jest w stu procentach znany skład.

Tibettea Active Joint – Efekty stosowania

efekty stosowania herbatyJego główną funkcją jest dostarczanie synergicznego efektu (różne składniki herbaty wspomagają wzmocnić skuteczność innych). Tibettea Active Joint działa i może służyć do zapobiegania chorobie jaką jest osteochondroza, jak również wspomaga metody leczenia bólów kręgosłupa. Można zauważyć pierwsze efekty za pomocą herbaty w kilka dni!

Jakie efekty daje stosowanie herbaty tybetańskiej?

 • Stymuluje powstawanie i naprawę kości, stawów i chrząstek.
 • To pomaga przywrócić elastyczność krążków między stawowych.
 • Przyczynia się do poprawy metabolizmu kręgosłupa.
 • Źródło aminokwasów.
 • Zapobiega uszkodzeniom stawów i chrząstki.
 • Hamuje stan zapalny i obrzęk.
 • Ma wydłużone działanie znieczulające.

Kto powinien korzystać z herbaty?

 1. Każda osoba, która cierpi na osteochondroze i na każdym etapie, w którym znajduje się.
 2. Dla wszystkich tych, którzy chcą zapobiec chorobie – profilaktyka.
 3. Również zalecane dla tych mężczyzn i kobiet, którzy ukończyli 30 lat.

Komentarze i opinie na temat Tibettea Active Joint z forum

Tybetańska herbata to na polskim ryku zupełna nowość, jednak w wielu krajach zachodnich jest całkiem dobrze już znana. Dlatego szukając recenzji o tym produkcie zajrzeliśmy również na fora zagraniczne. Zarówno w Polsce jak i innych państwach Tibettea Active Joint ma świetne opinie, niemalże wszystkie są pozytywne.

Marek z Krakowa

Piłem i nadal stosuję Tibettea Active Joint! Muszę powiedzieć, że tabletki nie pomogły mi zbyt dużo. Moje stawy zaczęły mi dokuczać i bolały od  kiedy miałem około 42 lat. Nie uwierzycie ile kremów wypróbowałem i żadne nie były skuteczne! W przeciwieństwie do nich herbata tybetańska jest bardzo miłym zaskoczeniem. Z doświadczenia i przeprowadzonych wielu prób i błędów mogę stwierdzić, że jest bardzo skuteczna.

Szukając na własną rękę takich informacji trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że wiele osób sprzedaje konkurencyjne produkty i sami wypisują negatywne opinie. Drugą kwestią są podróbki tej herbaty. Czasami są bardzo podobne opakowania i wiele osób daje się nabrać na to. My jednak staramy się uczulić naszych czytelników przed tego typu praktykami.opinie na temat Tibettea Active Joint z forum

Jak stosować? Dawkowanie

Przypominamy, że jest to bardzo ważne, aby zapoznać się z instrukcją przed podjęciem kuracji. Poniższe instrukcje można również znaleźć na etykiecie produktu. To ważne, aby stosować herbatę  Tibettea Active Joint prawidłowo, aby zapewnić oczekiwane rezultaty.

Dodaj 3-5 g (1 łyżeczka) ziół do 200 ml wody (ciepłej), pozostaw na 3-5 minut. Herbata powinna być spożywana póki jest jeszcze ciepła między posiłkami (dwa razy na dobę).

Kuracja trwa tylko trzy tygodnie, jednak zaczniesz zauważać wyniki od pierwszych dni.

Tibettea Active Joint – Cena i gdzie kupić? (apteka, allegro)

Produkt jest sprzedawany w Internecie przez dystrybutora za pośrednictwem swojej oficjalnej stronie internetowej. Należy pamiętać, że fałszywe i różne produkty analogowe nie tylko nie dają oczekiwanych rezultatów, ale może nawet spowodować uszczerbek na zdrowiu. Z tego powodu zalecamy, aby nie szukać produktu w aptekach, sklepach stacjonarnych czy gdziekolwiek online poza oficjalną stroną internetowej Tibettea Active Joint jak Allegro.

Prawdopodobnie w żadnej aptece nie pojawi się herbata, natomiast na Allegro to już bardziej możliwe. Jednak i tak zdecydowanie bardziej opłaca się dokonać zakupu za pośrednictwem sklepu dystrybutora, ponieważ co jakiś czas produkt ten jest w promocyjnej cenie.

Dzięki współpracy naszego portalu z producentem możesz skorzystać z wyjątkowego rabaty i kupić Tibettea Active Joint za połowę ceny. Nie zwlekaj jeśli ból kręgosłupa Ci stale doskwiera. Za niewielkie pieniądze możesz kupić herbatę tybetańską i cieszyć się zdrowiem i życiem bez bólu.

Tibettea Active Joint - Cena i gdzie kupić? (apteka, allegro)

Skutki uboczne spożywania Tibettea Active Joint – czy występują?

Badania kliniczne i duża liczba badań, które Tibettea Active Joint został poddany dały doskonałe wyniki. Według opinii ponad stu osób z różnymi schorzeniami zaczęły zauważyć poprawę po stosowaniu tego napoju ziołowego przez kilka tygodni. Po pierwsze najbardziej bolesne objawy zniknęły, a następnie katalog głównych dolegliwości, tych najbardziej nieprzyjemnych również stopniowo znikają. Użycie tej herbaty został poddany rewizji i kontroli lekarzy w różnych dziedzinach medycyny.

Wyniki testów i badań zarówno klinicznych jak i laboratoryjnych były przeprowadzane oczywiście przez lekarzy i naukowców. W ciągu trzech tygodni u pacjentów, którzy cierpieli na bóle kręgosłupa, szczególnie odcinka lędźwiowego, nadciśnienie tętnicze i miał bakteryjne i zakaźnych chorób przeszedł znaczącą poprawę i lekarze prowadzący je zauważyłem znaczne zmiany w proces poprawy stanu zdrowia. Szczególnie zauważalna była poprawa jakości krwi.

Naturalny skład herbaty

Herbata tybetańska jest unikatowym napojem serwowanym w regionie Himalajów. Ta lecznicza herbata jest wykorzystywana przez ludzi w Tybecie i innych mniejszości na świecie. Tybetańskie zioła są częścią naturalnej, tradycyjnej medycyny tybetańskiej, którą praktykuje się co najmniej 2500 lat i jest nadal praktykowana przez te ludy na świecie jako najlepszą alternatywą i znacznie zdrowsze niż medyczne pigułki.

Naturalny składTibettea Active Joint ma naturalny skład, wolny od substancji chemicznych. Zawiera on tylko zioła i rośliny lecznicze:

 • omanu,
 • korzeń łopianu,
 • lukrecja,
 • przylaszczka,
 • tymianek,
 • zielona herbata,
 • liście brzozy,
 • kocimiętka,
 • pokrzywy;

Z tego powodu Tibettea Active Joint nie ma toksycznego wpływu na organizm, jak większość produktów przygotowanych, które zawierają składniki chemiczne. Doświadczenia medycyny tybetańskiej były używane jako inspirujące podstawy do przygotowania tej mieszanki herbacianej. To unikalne połączenie składników ziołowych pomaga w pełni zwalczać objawy osteochondrozy. Dzięki tym naturalnym składnikom, działa na problem szybko i nie powoduje nieprzyjemnych skutków ubocznych.

2 responses to “Tibettea Active Joint – oszustwo? poznaj całą prawdę”

 1. Zuzanna pisze:

  Szczerze mówiąc byłam dość sceptycznie nastawiona na pomysł picia herbaty, która ma mi pomóc na bóle pleców, jednak nie mialam nic do stracenia i rzeczywiście postanowiłam zamówić tibettea, sama nie mogłam uwierzyć w efekty, wszelkie dolegliwości jak ręką odjął

 2. luśka pisze:

  lubię smak tej herbaty i chociaż na początku w nią nie wierzyłam, to teraz wiem, że przynosi efekty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *