Poznaj prawdę o Waist Trainer
4.6 (92%) 5 vote[s]

Mężczyźni uwielbiają kobiety, które mogą pochwalić się talią osy. Słynna ikona seksu Marilyn Monroe mimo lekkiej nadwagi była uważana za najseksowniejszą i piękną kobietę. Jednak natura nie zawsze obdarzyła nas taką figurą jakbyśmy chciały. Wiele kobiet ma ogromne problemy, aby wrócić do figury po urodzeniu dziecka. Trzeba jednak powiedzieć sobie wprost, że nie można spodziewać się wyników jak słynne celebrytki, które już po dwóch/trzech tygodniach maja sześciopak na brzuchu i biegają z wózkiem. Nie ma sensu się do nich porównywać, szczególnie kiedy doszło do cesarskiego cięcia czy innych trudności, które powodują, że dojście do formy stanowi nie lada wyzwanie dla kobiety. Jeśli jednak Twoim marzeniem jest talia osy to polecamy zastosowanie gorsetu Waist Trainer, z którego korzysta również wiele znanych kobiet. Najpopularniejszą użytkowniczką tego gorsetu jest Kim Kardashian, które chętnie publikuje zdjęcia właśnie z założonym na siebie Waist Trainerem.

Waist-Trainer efekty

Jednak nie jest to zwykły gorset, który nosiły kobiety w poprzednich epokach. O tamtym lepiej zapomnieć, ponieważ robił więcej złego niż dobrego dla kobiecego organizmu. Taki sztywny, sznurowany gorset jaki był dotychczas znany w damskiej garderobie nie tylko powodował deformacje organów wewnętrznych, ale często doprowadzał kobiety do omdleń. Także ten rodzaj gorsetu odradzamy definitywnie, natomiast zupełnie inaczej spisuje się proponowany przez nas Waist Trainer. Podstawową jego zaletą jest to, że nie jest tak sztywny jak klasyczne gorsety – wykonany jest z elastycznego materiału, ponadto ma trzy stopnie regulacji, więc spokojnie każda dopasuje go idealnie do siebie. O pozostałych zaletach napiszemy poniżej, tak samo jak o opiniach na jego temat oraz gdzie najbardziej opłaca się go kupić. U nas poznasz całą prawdę na temat Waist Trainer!

Waist Trainer – opinie użytkowniczek

Waist trainer opinia kim kardashianJak już wspomniano, największą znaną fanką tego gorsetu jest Kim Kardashian, która znana jest ze swoich krągłości, jednak należy przyznać, że jej talia zasługuje na pochwałę. Jednak fanek Waist Trainer jest zdecydowanie więcej i to na całym świecie, więc warto poznać ich opinie. Ten rodzaj gorsetu jest od niedawna dostępny w Polsce, natomiast wiele kobiet w Stanach Zjednoczonych korzystało z niego i można znaleźć sporo komentarzy na forach internetowych dotyczących tematyki odchudzania oraz modelowania talii. Jak wiadomo każdy przed dokonaniem zakupy nieznanego sobie produktu chce wiedzieć co na jego temat sądzą inni, którzy z niego korzystali. Opinie innych osób są najrzetelniejszym dowodem na to, czy dana rzecz jest dobra i warto ją kupić, czy też jest odwrotnie. Dlatego też sami przeszukaliśmy fora internetowe, zarówno te w Polsce jak i za granicą, w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie – czy warto używać Waist Trainer?

Agnieszka z Bielska Białek, lat 26.

„Moim odwiecznym problemem było to, że miałam posturę bardziej chłopięcą niż kobiecą. I chociaż na, gdy byłam młodsza nie sprawiało mi to problemu, to jednak z wiekiem widzę, że faceci zdecydowanie bardziej cenią sobie kobiety o pełniejszych kształtach. Ja z pełniejszych kształtów mam tylko oponkę na brzuchu, a to jednak nie zachęca i wygląda mało estetycznie. Jestem młoda, więc chcąc zmienić ten stan rzeczy postanowiłam zamówić elastyczny gorset, o którym przeczytałam sporo pozytywnych komentarzy w Internecie. Ponadto zapisałam się na siłownię i zauważyłam, że niektóre kobiety noszą go właśnie podczas ćwiczeń. Zapytałam się jednej z instruktorek na siłowni, do czego służy ten gorset? Jak się okazało, świetnie koryguje postawę oraz pilnuję prawidłowego ustawienia kręgosłupa. Sama zaczęłam go nosić kilka tygodni temu i już widać wspaniałe efekty. Niedługo będę mogła się pochwalić zupełnie nową figurą.”

Karolina z Kościerzyny, lat 35.

„Cztery miesiące temu urodziłam swoje pierwsze dziecko i przyznam, że nie spodziewałam się jak moje ciało się zmieni. Zawsze uchodziłam za w miarę szczupłą osobę, a teraz wyglądam jak spuchnięta żaba. Musiałam się wziąć za siebie, jednak stan ciała po porodzie jest kiepski i potrzebowałam na początku przede wszystkim pewnej stabilizacji. Dzięki Waist Trainer trzymam w kręgosłup i brzuch w odpowiedniej pozycji i czuję, że boczki, które miałam jeszcze do niedawna zaczynają się zmniejszać. Poza tym ubierając taki gorset nawet pod ubranie wyglądam momentalnie lepiej. Także dopóki nie wrócę do swojej figury sprzed porodu chętnie będę nosiła gorset.”

Powyższe opinie o gorsecie pochodzą akurat z polskiego forum internetowego, jednak praktycznie w każdym kraju można znaleźć wiele wpisów poświęconych Waist Trainer i możemy Was drogie panie zapewnić, że praktycznie wszystkie te wpisy mają podobny, pozytywny wydźwięk. Świadczy to zapewne o dobrej jakości wykonania tego produktu, ale przede wszystkim o jego skuteczności. Żadne zapewnienia producenta nie mogą się równać z zadowoleniem klientów. Waist Trainer opinie ma bardzo dobre wśród swoich użytkowniczek i to powinien być dla wielu osób sygnał, że opłaca się założyć ten gorset.

Waist Trainer – Gdzie kupić? Cena

Jeśli niemalże oczywiste jest to, że gorset treningowy jest idealna opcją dla każdej kobiety, która pragnie mieć piękną talię, to pozostaje pytanie gdzie go kupić? Na całe szczęście żyjemy w czasach, gdzie jest nieograniczony dostęp do wszystkich produktów o jakich tylko można zamarzyć. Waist Trainer jest dostępny w wielu miejscach – począwszy od sklepów stacjonarnych, po wiele sklepów internetowych oraz aukcjach internetowych. Jednak my zachęcamy do dokonywania zamówień na oficjalnej stronie producenta gorsetu. Dzięki temu masz gwarancję, że produkt jaki zamówisz będzie oryginalny. Można się zapytać, czy to aż taka różnica skąd się zamawia i czy nieoryginalny gorset będzie gorszy? Jednak prawda jest taka, że ma to ogromne znaczenia dla jakości produktu oraz tego czy spełni swoje zadanie.

Waist Trainer został stworzony po to, aby wspomagać kobiece ciało do transformacji w dobrym kierunku. Wyobraź sobie, że zamawiasz, owszem tańszy, ale wykonany z innego materiału gorset. W tym wypadku nie możesz liczyć na to, że pomoże on Tobie uzyskać cele jakie zakładasz sobie. Najprawdopodobniej nie będzie możliwe wypracowanie talii osy, o której tak zawsze marzyłaś, ani pozbycie się tych nieestetycznych boczków. Natomiast dokonując zakupu na oficjalnej stronie producenta Waist Trainer masz nie tylko gwarancje oryginalność gorsetu, ale także uzyskania najlepszej oferty. Nasi czytelnicy mogą skorzystać z 50% zniżki klikają w poniższy przycisk.

Waist Trainer – czy warto kupić na Allegro?

waist trainer gdzie kupić - allegroNaszą rekomendacją jest jednoznacznie zakup poprzez sklep internetowy producenta. Jednak aukcje internetowe typu Allegro i tym podobne strony oferują często tańsze produkty. Jednakże zawsze naszym priorytetem powinno być to, aby dbać o swoje zdrowie. Tylko zakup oryginalnego gorsetu Waist Trainer daje gwarancje sukcesu. Nie można mieć pewności, że to, co oferują nam sprzedawcy na Allegro posiada takie same właściwości, co oryginalny gorset treningowy.  W związku z tym lepiej nie ryzykować i postawić na sprawdzony sklep. Jak już wspomnieliśmy – nasze czytelniczki mogą kupić gorset Waist Trainer w specjalnej, promocyjnej cenie!

Waist Trainer – Efekty

O efektach jakie nas czekają po stosowaniu gorsety Waist Trainer pisaliśmy przez cały artykuł, jednak warto zebrać to wszystko w jednym miejscu, aby każda kobieta mogła zobaczyć na własne oczy co ją czeka, jeśli tylko odważą się założyć ten gorset.

  • Zwęża obwód w talii dając efekt talii osy
  • Koryguje defekty postawy
  • Można stosować gorset jako bieliznę korygującą pod ubranie
  • Dzięki długotrwałemu noszeniu gorsetu pozbędziesz się boczków
  • Warto stosować go podczas wykonywania ćwiczeń